image

підтримка молодих лідерів Черкащини для демократичних змін у локальних громадах

image

Ти – молодий лідер/ка, хто реалізує соціальні проєкти на Черкащині? Чи, можливо, ти працюєш із молоддю, займаєшся активізмом або ведеш місцеві блог, медіа чи спільноту? Тоді SUN Leaders Program саме для тебе!

✅ Подавайся за посиланням до 17 червня 2024 включно (23:59 по Україні).

image

SUN Leaders Program x Cherkasy – це піврічна менторська програма з онлайн-сесіями та офлайн зустрічами в Черкасах, із крутими наставниками та іменитими спікерами. Найбільш старанні учасники отримають індивідуальне або проєктне фінансування та медіапідтримку, впродовж програми чи наприкінці.

🎯 Ти навчишся

 • Краще розуміти свою ініціативу і потреби громади
 • Відчувати себе та власні потреби
 • Комунікувати з різними учасниками процесу в громаді
 • Знаходити ресурси на свою ініціативу
 • Ефективно адвокувати зміни і просувати персональний бренд

💁 Хто може подаватись?

 • Базуєшся та реалізуєш ініціативу у Черкаській області
 • Маєш 18-28 років на момент заповнення заявки на участь
 • Працюєш над соціальною ініціативою, яка існує вже як мінімум 3 місяці, та не більше ніж 5 років
 • Готовий/а приділити до 50 годин на місяць (~10 год на тиждень) на програму, зокрема на менторські сесії, онлайн та офлайн зустрічі
 • Щиро хочеш змінити свою громаду, область, країну на краще і шукаєш однодумців і підтримки

🤔 Чому варто подати заявку

 • Отримай персоналізовану підтримку та важливі контакти
 • Долучися до мережі змінотворців-однодумців
 • Надихнися на масштабні зміни у своїй громаді
 • Відкрий для себе світ можливостей — як в Україні, так і закордоном
 • Профінансуй власні потреби або потреби своєї команди!
🤘
Скористайся цією можливістю розвитку, масштабуй свій вплив і сприяй довгостроковій перемозі України. Твоє лідерство може стати каталізатором змін, які потрібні нам усім.

Приєднуйся до SUN Leaders Program вже сьогодні!

до 17 червня 2024 включно (23:59 по Україні).

Попередньо ознайомитись із питаннями аплікаційної форми можна у документі.

image

FAQ: Часті питання та відповіді

Чи є обовʼязковою участь протягом усіх 6 місяців?

Так, заповнюючи заявку ти погоджуєшся на повноцінну участь на пів року. Та не хвилюйся: ми спланували програму так, щоб тобі вистачало часу на інші активності.

Програма стартує всередині липня 2024 і до кінця року, з можливістю фіналізувати роботу з менторами до середини січня 2025 року.

Чи отримаю я сертифікат по закінченню програми?

Так, кожен учасник, який дійде до кінця програми, отримає сертифікат про успішне проходження SUN Leaders Program x Cherkasy. Більш того, найбільш активні учасники отримають додаткове фінансування — після 3 місяців програми та/або після 6 місяців.

Ми свідомі того, що досвід і можливості учасників можуть дуже відрізнятися, а тому ми сприятимемо збалансованому розвитку кожного учасника. В цьому перевага такої індивідуальної менторської програми, як наша.

Наскільки зміняться мій досвід та навички після програми?

На початку Програми у тебе буде знайомство з організаторами, менторами й іншими учасниками (всього 20). Ментори допоможуть тобі оцінити власні навички, щоб потім заміряти зміни через пів року.

Також спільно з ментором ти створиш свій персональний план дій, а також план розвитку ініціативи на наступні 6 місяців. І все це з конкретними та реалістичними ключовими результатами на цей період.

Тому в тебе точно будуть чіткі рамки для того, щоб сфокусуватися і прокачати найбільш важливі, але не завжди сильні сторони.

Чи кожен отримає фінансування? Яка сума?

Після 3 місяців програми 5 з 20 лідерів отримають щомісячну стипендію в 10,000 грн на 3 місяці. Після закінчення програми (6 місяців) наприкінці 2024 року ми розглянемо можливість надати іще 5 стипендій, а також додаткове фінансування в 3,000 євро для 5 ініціатив.

На жаль, ми не маємо змоги підтримати фінансово кожного учасника, хоча це і є ключовою моделлю Фонду Лідерів – проєкту, з якого почалася наша Програма: стипендія + менторство.

Однак іще раз зверни увагу на блок “Чому варто подати заявку”. Ми працюємо над тим, щоб створити для тебе якісно сильне та ціннісне середовище, яке допоможе відкрити тобі нові перспективи, а твоїй ініціативі – перейти на новий рівень.

Хто ваші ментори і спікери?

Це досвідчені професіонали з усіх трьох секторів — бізнес, неприбутковий і державний. Вже найближчим часом ми знайомитимемо тебе з затвердженими спікерами та менторами. Однак повний список буде вже після закінчення збору заявок, адже ми хочемо підібрати експертів під твої конкретні потреби та контекст.

Ось декілька характеристик калібру людей, які допоможуть вам ставати краще:

 • Радник при Мінцифрі
 • Громадська діячка із 20-річним стажем
 • Колишній співробітник Європейської комісії, проживає в Ліхтенштейні
 • Чинний депутат Черкаської міської ради
 • Засновник успішної черкаської ІТ компанії
Хто такі Support Ukraine Now (SUN)?

PO Support Ukraine Now (SUN) або ГО “Підтримай Україну Зараз” (ПУЗ) — це волонтерська організація, створена українськими активістами з молодіжної мережі Global Shapers, що в свою чергу була ініційована Всесвітнім економічним форумом. SUN спрямовує свої зусилля на створення ефективних рішень для вирішення української кризи.

Наш веб-сайт https://supportukrainenow.org описує різні способи, які іноземці можуть допомогти Україні, та вже посприяв збору понад €1,000,000 пожертв для українських фондів. Наша власний збір на бронежилети залучив €55,000 благодійних внесків, і ми придбали та доставили на передову 187 жилетів для українських цивільних захисників та волонтерів. Також через нашу ініціативу медичної допомоги, ми виділили понад €100,000 на ліки для українських лікарень.

Більше про SUN та наші звіти: https://supportukrainenow.org/volo/about-us

Чому програма зветься SUN Leaders Program, а соцмережі — Leaders Fund?

Це прекрасна історія, яку організатори розкажуть під час вебінару наприкінці травня, а також на першій зустрічі з учасниками. Але якщо коротко, то все почалося з проєкту Leaders Fund у співпраці з Future Development Agency. Успішно підтримавши 3 лідерів 6-місячною стипендією та менторством, ми були готові до 4-ї хвилі конкурсу… коли сталося повномасштабне вторгнення.

Переосмисливши програму та заручившись підтримкою SUN, ми створили SUN Leaders Program – лідерську програму, яка б сприяла масштабним довгостроковим змінам через персоналізовану освіту та підтримку мотивованих молодих змінотворців. Ми вбачали в цьому можливість підготувати майбутніх державотворців та засновників і засновниць ефективних організацій, які б одночасно вирішували соціальні виклики та будували процвітаючу Україну.

Ми вдячні Європейському Фонду за Демократію (EED), якому відгукнулася наша місія. Програма SUN Leaders Program x Cherkasy фінансується коштом цього Фонду.

Слідкуйте за новинами у Facebook та Instagram.

Маєте партнерський чи медіазапит? Пишіть: [email protected]

Матеріали на цьому сайті створені за підтримки European Endowment for Democracy.

image